Výklad mého snu aneb strach z lásky?

21. února 2014 v 20:00 | *Brunette |  Diary
Hey guys!
Název článku vás možná trochu zarazil, pokusím se vám tedy vysvětlit, jak jsem to myslela :) Noc z 20. na 21. Února se mi zdály asi 3 sny (které si pamatuju), ale jenom jeden mě přivedl k zamyšlení. Nechci říkat celý 'děj', protože by to bylo za prvé na hodně dlouho a za druhé... no to nechám raději bez komentáře :D V celém článku je tedy souhrn.Jde o to, že jsem byla doma. Vše bylo fajn, ale pak se tam najednou zjevil muž - i z dálky jsem si všimla, že má přes oči škrabošku. Snažil se mě chytit a já před ním utíkala - mimochodem, uměl se teleportovat, takže to nebylo zrovna lehké. Ale ani já nebyla jen tak obyčejná, uměla jsem pro změnu levitovat, takže jsem mohla "vzlétnout", aby na mě nedošáhl. Snažila jsem se uniknout z domu, ale jak dveře, tak okna hlídal. Nakonec se mi podařilo ho přelstít a "vyletěla" jsem oknem. Ale to by bylo moc jednoduché, kdyby to bylo všechno. Ihned se za mnou vydal a každý kdo mě zná ve skutečném životě ví, že běh není zrovna mou oblíbenou činností, takže ani neutíkám moc rychle. Samozřejmě, že mě muž dostihl, vstoupil mi do cesty a já mu poprvé pohlédla do očí. Možná to někoho napadne, ale ano, řekněme, že jsem se do něj na první pohled zamilovala. Ale nejvíce mě ze snu zarazilo to, že přestože to byl můj nepřítel(?), už jsem se ho nebála, cítila jsem se v naprostém bezpečí. Když jsem se na něj dívala, rozbušilo se mi srdce a řekla jsem: "Kdo vlastně jste?" On se na mě zadíval a pousmál se. "Copak ty to nevíš?" Ano, je pravda, že mi přišel povědomý, ale přesto jsem to nevěděla. Nakonec jsem ztěžkla padla do trávy a objala si kolena, už jsem nevěděla co dál. On si sedl vedle mě a objal mě. V tu chvíli jsem se vzbudila, ale nevadilo mi to. Právě naopak.

Ale abych lépe vysvětlila, proč vám to vyprávím - z minulého článku víte, že se zajímám o vykládání snů, ať už sobě nebo jiným lidem a proto jsem se u tohoto snu pozastavila. Ti z vás, kteří mají ask.fm a chodí na něj vcelku pravidelně ví, že včerejší otázka byla: Máte strach se zamilovat?
Ale proč vám to říkám? Řekla bych, že pokud bych si měla tipnout, můj sen se týkal právě tohoto, jen se zamyslete... někdo mě pronásleduje, já se snažím utéct, skrýt, zmizet... tohle jasně značí strach (z něčeho), ale když jsem se nakonec zadívala na svého "pronásledovatele", už nebyl tak špatný, že? Líbil se mi, zamilovala jsem se do něj... je to jen můj odhad, ale přesně takhle bych vysvětlila strach s lásky, strach ze zamilování :) Řekla bych, že utíkám před láskou, protože se bojím, že mi někdo zlomí srdce, ale možná to není tak úplně dobré, to mi chtěl sen říct? Možná, kdybych se odvážila, "rasiskovala" (jako ve snu, kdy jsem riskovala, abych se dostala ven), možná že potom bych mohla být příjemně překvapená :) Je to jen můj odhad, ani náhodou nejsem na výklady nějaký mistr, jsem opravdu nováček, ale... napište co si o tom myslíte :) Je můj výklad možný? Pravděpodobný? :)
Posuďte sami a prosím, hlavně se mi nesmějte :D :)
Bye!
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama