Březen 2014

Fantasy wedding (povídka)

30. března 2014 v 14:50 | *Brunette |  My creation
Ahojte! :)
Dneska jsem se rozhodla, že bych mohla zkusit napsat kratičkou povídku, kterou bych zde zveřejnila. Ani jsem neměla pořádné téma, když jsem začala psát - prostě se z toho nakonec něco vyklubalo :) Snad se vám bude líbít ^^ BTW: Obrázek je mé tvorby :)* Nic moc no, ale na začátečníka to myslím ujde :D Klik na celý článek :3

Minulost vs. Budoucnost?

27. března 2014 v 20:49 | *Brunette |  Úvahy

Kdyby jste měli stroj času, chtěli by jste raději do budoucnosti nebo spíše do minulosti? Vypíšu klady a zápory obou možností :)

MINULOST:

+ Pokud si nepamatujete na něco ze svého dětství, měli by jste možnost to vidět znovu.
+ ↑↑ Podobný případ - mohli by jste se vrátit do jakoukoli doby, která kdy proběhla, či vidět významné osoby v průběhu dějin (Karel IV., Božena Němcová, Přemysl Otakar,..).
+ Litujete, že jste se rozešli s nějakým/ou klukem/holkou? Můžete to napravit. :)
+ ↑↑ Podobný případ - v budoucnu se zamilujete do kluka/holky a dříve jste ho odmítli - máte výčitky svědomí - téže to můžete napravit. :)

- Hned první mě napadá - pokud něco změníte, nevíte, jaké následky to může mít. :) Můžete všechno změnit k horšímu. :)
- Kdyby jste se přenesli například do období světových válek, mohl by vás někdo v minulosti zabít. :D
- ↑↑ Podobný případ - mohli by jste zapříčinit například smrt svého pradědečka a řetězovou reakcí by to vedlo k tomu, že by jste se nikdy nenarodili. :)
- Nebo by jste například chtěli něco vidět (nějakou situaci), ale když ji uvidíte, budete toho příšerně litovat, protože to bylo něco strašného... (například vaši rodiče zemřeli, když vám byly 3 roky a vy chcete vědět, co se ve skutečnosti stalo) :)

BUDOUCNOST

+ Mohli by jste vidět, jak budete vypadat! :)
+ Taky by jste mohli vidět, jak bude vypadat váš manžel/žena, jestli budte mít děti, popřípadě kolik... :)
+ A mohli by jste celkově zjistit, jaký budete mít v budoucnu život. :)

- Zjistili by jste, že si vezmete toho nejhoršího kluka z vaší třídy, který zapáchá rybinou, šťourá se v nose a potom to pojídá. :D
- Tím, že zjistíte co se stane, je možné, aby jste něčemu z toho v přítomnosti zabránili a to by opět řetězovou reakcí vedlo ke změně. :)
- Zjistíte, že Zemi ovládnou roboti a lidstvo zahyne (vůbec nesleduju sci-fi). :D

To je zhruba vše. :) Podělte se o svoje názory do komentářů, chtěli by jste raději do budoucnosti nebo do minulosti? Já možná do obojího, ikdyž ta minulost mě láká víc, ale pouze v případě, že bych se vrátila zhruba do roku 2004-2006 a do Anglie kvůli jedné určité osůbce, kterou bych ráda poznala v určitém věku. :) Ale musela bych se hodně hlídat, abych nezměnila 'budoucnost' ^^
Toť konec, mějte se hezky a přeji dobrou noc! :)

R.I.P. My dog

21. března 2014 v 16:19 | *Brunette |  Diary
Nemám sílu vám vše vyprávět...
Byla tu pro mě celičký život, už od útlého dětství a právě dnes, v den, který měl být pro mě skvělý, jsem se dozvěděla příšernou novinu... nevím co říct, nevím co dělat, řinou se mi slzy a pláč neutichá... měla jsem tě ráda Aido, ty čiperná fenko, moje milovaná... snad jsi v psím nebi šťastná, snas skáčeš přes mraky a papáš samé pamlsky... měj se tam hezky a přísahám, že na tebe nikdy nezapomenu... navždy v mém srdci.

VIDEO ZDE: https://www.youtube.com/watch?v=dVyfX40AqJU&feature=youtu.be :'(

Lapače snů... fungují?

17. března 2014 v 18:37 | *Brunette |  Úvahy
Lapače snů... přiznám se, že já patřím k velkým milovníkům lapačů snů, jsou strašně krásné a jednou bych si ráda pokoj vyzdobila více než jedním lapačem, který tam prozatím mám :) Mě lapače snů připomínají prostě "pohodlí domova" a jako výzdoba jsou prostě úžasné :)
Ale k nadpisu - otázka zní, jestli vážně fungují... no z mé zkušenosti lapají jenom ty "normální" sny :D Hned vysvětlím - mě se poslední dobou zdají tak divné a nesmyslné sny, že to snad ani není možné :D Neznám nikoho, komu se takové... debilní sny zdají :D Moje kamarádky by mohly vyprávět, když jim já vykládám svoje sny tak souhlasí s tím, že moje sny jsou opravdu velmi originální :D
Myslím, že lapače snů fungují, pokud tomu jejich vlastníci věří :) Něco jako s těmi speciálními pilulkami od lékařů, které nemají žádné účinky, ale když pacient věří tomu, že mu pomohou, tak se tak opravdu stane - nebo jsem to alespoň slyšela, ať je to pravda nebo ne :D
Ale zase odbíhám od tématu ^^ Jenom jsem chtěla říct, že lapače snů jsou úžasná dekorace a někdy vám sem možná hodím fotku všech mých dekorací, které mám v pokoji, takže by mezi nimi mohly být i ty lapače :) No, pro dnešek je to vše, další článek očekávejte ohledně té povídky, asi tam dám nějakou anketu, podle toho, jakou povídku by jste chtěli číst :) Takže se prozatím mějte! :)

Plány do budoucna ^^

15. března 2014 v 22:51 | *Brunette

Ahojte všichni! :) Teďka to vezmu trochu hopem, protože článek píšu o půl jedenácté večer,takže si raději pohnu, ať tu nesedím ještě zítra - což je reálně možné :D Né dobrý, já mám dneska praštenou náladu a nevím kam dřív skočit, ale jinak se mám fajn :D Od středy jsem byla doma, protože jsem měla nějakou mini angínu či co, ale už je to celkem v poho, takže v pondělí zase frčím do školy, ne že by se mi zrovna chtělo, ale to už je bohužel vedlejší... jinak tento článek bude jenom souhrn mých blogových i celkově dalších plánů do budoucna, ale ne do moc vzdáleného, nebudu sem psat, že chci děti a mít dobrou práci, atd. jenom takové ty drobnůstky, víte co myslím :D No, raději se dám do vypisování...(c.č.)