Duben 2014

Přijímací zkoušky...

24. dubna 2014 v 19:39 | *Brunette |  Diary

Ahojte! :) Jistě víte, že včera + předevčírem se konaly přijímací zkoušky a ty jsem tentokrát psala i já :)

První den (tedy v úterý) jsem psala přijímačky na gympl Křenova v Brně a to bylo celkem fajn - musím přiznat, že jsem byla hodně nervózní, protože jsem netušila, co mě čeká, ale nebylo to nic strašného. Když jsem dostala scio test na VZ do ruky, nervozita ze mě opadla a tak jsem mohla alespoň normálně myslet. Test byl průměrný - středně těžký a myslím, že mohl dopadnout i hůř :) Výsledky z téhle školy se dozvím až zítra... :)

Druhý den (ve středu) jsem psala přijímačky na obchodní akademii na Kotlářské - na tu jsem chtěla rozhodně víc. A právě proto jsem možná byla mnohem nervóznější než prve :D Cestou autobusem se mi udělalo špatně (ikdyž to možná bylo i tím, jak sebou autobus pořád házel) a myslela jsem si, že omdlím. Každopádně, když jsem dostala do rukou test, všechno bylo ok - test byl podle mě celkem jednoduchej a měla jsem ho hotoý už v půlce času (tzn. 30 min) - ještě jsem i kontrolovala odpovědi a pak jsem test odevzdala a mohla jít :) Z této školy jsem se dozvěděla výsledky dneska... a verdikt zní: PŘIJATA!!! Jupí! :D Áno, jsem z toho hodně nadšená, protože na tu školu jsem chtěla a půjde na ni i kámoška (teda - půjde sice na ekonomku, ale oba 'obory' jsou ve stejné budově, takže se teoreticky budeme moct vídat o přestávkách a jezdit spolu do školy a pokud budeme někdy končit stejně tak i ze školy :)!

No ikdyž vím, že mě přijali, ještě s to pořád nějak nemůžu uvědomit :D Páni no... to je něco :D Každopádně, díky za přečtení článku a pokud jste došli až sem tak obdiv no :D Mě by nebavilo tohle všechno číst :D Ale moc vám děkuji a budu ráda za komentář/hodnocení! :) Mějte se! ^^

ZOO Brno - fotky (pondělí)

22. dubna 2014 v 19:58 | *Brunette |  Diary
Ahojte! :) Včera (21.4.) jsem jela s mamkou do Brna do ZOO - abych se trochu uklidnila před přijímačkama (které mě čekaly dneska a budou mě čekat ještě zítra) a vzhledem k tomu, že sem přidávám poslední dobou samé kraviny mě napadlo, že bych konečně jednou zase přidala nějakej deníčkovej (smysluplnej) článek a podělila se s vámi o moje fotky :D Jinak ZOO v Brně je yuper a já v ní teda byla už tak asi 50x :'D Ale to nevadí - já strašně miluju zvířata (hlavně vlky ♥) a tak miluju chození do ZOO, ikdyž mě trochu trápí jak tam jsou ta zvířata zavřená v malých klecích :/ ... proto je třeba úžasná ZOO v Hradci Králové - ale to už odbíhám od tématu :) Tady jsou fotečky :) ...

Krásnej tygřík :3♥ A kouká na mě :D

AFFS → Obnovení :)

17. dubna 2014 v 9:20 | *Brunette

Ahojte! :) Tak jsem se rozhodla, že znovu obnovím AFFS :) Když jsem je zrušila, moc se mi to nevyplatilo, takže bych ráda zase začla ------> pokud bude mít tedy někdo zájem :D Takže, pokud mezi ně patříte, vyplňte prosím do komentářů následující:

1. Přezdívka
2. Blog
3. Jak často obíháte?

To mi stačí :) Budu ráda za každého, kdo by mě chtěl do AFFS :) Mimochodem, já obíhám vždy ob den, někdy i každý den, takže by s tím neměl být problém :) Odepíšu vám na blog, jestli vás beru ^^ Mějte se hezky! :)

Knihomolství! // Oblíbené knížky ♥

16. dubna 2014 v 15:42 | *Brunette |  Me

Ahojte! Páni, lepší téma týdne tu už snad ani nemohlo být! :D Jsem ráda, že můžu napsat tento článek, protože každý, kdo mě alespoň trochu zná a ví něco o mě může potvrdit, že já a knížky máme mezi sebou zvláštní pouto, které NIKDO NIKDY nezničí :D Zkrátka já miluji čtení knížek, ikdyž na něj už nemám tolik času jako dříve :/ Ale i přesto si večer najdu hodinku-dvě (ikdybych měla číst do jedné...), abych si přečetla další kapitolky nějaké mé oblíbené (nebo nové :D) knížky. K tomuto článku - původně jsem tady chtěla deset normostran kecat o tom, jak miluju čtení, ale nakonec sem vypíšu své oblíbené knížky a moje hodnocení :) Nebo tak něco :D BTW: Knihy nejsou popořadě od oblíbenosti ;) Takže klik na c.č. :3

Moje grafika: povídka (anketa)

13. dubna 2014 v 14:58 | *Brunette |  My creation
Ahojte! :) Dělala jsem trochu grafiky k té "povídce", kterou jsem tu zveřejňovala (Fantasy Wedding) - začala jsem ji více rozepisovat a rozhodla jsem se z toho udělat něco delšího a jak jsem říkala, udělala jsem několik možných "úvodních fotek", které vám tady ukážu a byla bych ráda, kdybyste hlasovali v anketě o tom, která se vám líbí nejvíce :) Prozatím na nich nebude název té povídky - ten tam dopíšu, jakmile ho vymyslím :D Protože Fantasy Wedding je divné a moc se mi to nehodí :D Takže... tady jsou ty obrázky :) Snad se budou líbit :)

Možnost číslo 1 :)

Možnost číslo 2 :)

No nevím, jestli se mi povedly, ale obě dohromady mii trvaly celkem dlouho, takže budu ráda za nějaké to hodnocení a hlasy v anketě :) Kdyby se nelíbil ani jeden, můžu ještě zkusit další možnosti ;) Prozatím se mějte! :)

Hlavou v oblacích?

7. dubna 2014 v 21:14 | *Brunette |  Me

Znáte ten pocit, když jste myšlenkami někde v oblacích, vznášíte se říší snů a vůbec nevnímáte, co se děje kolem vás? Já ano, ikdyž nevím jestli na to říct "bohužel" nebo "bohudík" - asi kousek od obojího :)
Nedávno se mi něco takového stalo v hodině matematiky - s kámoškou se musíme na tuhle jedinou hodinu stěhovat do úplně poslední lavice a vyměnit si to tak s dvojicí jiných holek a já jsem se opírala o lavici, dívala se z okna a přemýšlela nad... no nebudu si vymýšlet, snila jsem nad tím, že bych se dostala do Bradavické školy čar a kouzel a že bych tam potkávala všechny ty lidi a tak dále a vůbec jsem neslyšela, co učitelka říká a najednou do mě žduchla kámoška se slovy "Hej, dávej pozor." Nebo prostě něco podobného a já zaslechla, že učitelka řekla: "...Lucko?" Začátek jsem neslyšela, ale příšerně jsem sebou škubla a vyděsila se a celkem nahlas řekla: "EH, cože?!" Ale kámoška vedle mě se začala smát a já se na ni podívala a ona takový: "To nebylo na tebe." Pche... pořádně mě vyděsila! :D Taky jsem na ni byla (alespoň na oko) naštvaná :D
A právě proto je tohle "vznášení v oblacích" nebezpečné, pokud jste na místě, kde je možné, že na vás začne někdo mluvit nebo se vás ptát a mohl by z toho vzniknout celkem trapas :D Ale pokud jste doma - nejlépe když v noci nemůžete spát - je takovéhle snění to pravé! :) Já často takhle sním... protože sny jsou někdy lepší než realita, přestože v nich nesmíte prodlévat dlouho, jinak na realitu, na tu pravou realitu úplně zapomenete :)

No, zase jsem se hodně rozepsala a nakonec bych se teda chtěla omluvit, jak málo sem teďka píšu, ale za dva týdny mám přijímačky a mám hodně práce s účením do školy, ve středu píšeme z organické chemie a to se prostě nedá naučit - zítra zase jedeme do Dalešické elektrárny na exkurzi, no prostě... málo času! :D Ale slibuju, že co nejdříve dám článek s věcma, které jsem si v poslední době koupila a pak můžu začít s tou povídkou a tak dále no... :)♥ Budu ráda za komentář a prozatím se mějte a dobrou noc! :')

Zrada, přetvářka, falešné přátelství...

2. dubna 2014 v 19:46 | *Brunette |  Me
Ahojte...
Nevěděla jsem, do jaké kategorie tohle zařadit, nakonec jsem se rozhodla do 'me' přestože se to mě tak úplně netýká, ikdyž... no nic - nebudu nic říkat :) Tento článek bych věnovala pravdivým citátům o falešném přátelství a přetvářce a k tomu bude menší komentář ode mě :) ...

"Kdo opustí smutného přítele, není hoden, aby se někdy dělil s jeho radostí."
Nemohu jinak než souhlasit :) ...

"Nejvíc bolí rány od lidí, kteří nosí masku přátelství."
Pravda...

"Přátelství je jako zlatá nit, která se lehce přetrhne. Svázat se sice dá, ale uzlík zůstane."
Další velmi pravdivý citát... :)